Скринька довіри


Тут Ви може повідомити інформацію, важливу для забезпечення повноцінного функціювання та покращення діяльності нашого закладу вищої освіти. Ви можете надсилати свої повідомлення про проблеми, які є в Університеті, про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, конфліктних ситуацій (включаючи пов’язаних із сексуальними домаганнями, дискримінацією, булінгом).


Відповідальні особи обов’язково дадуть оперативну та кваліфіковану відповідь на поставлені запитання, скарги та надані побажання і пропозиції. Усі повідомлення, у тому числі анонімні, будуть вивчатися. Адміністрація гарантує повну конфіденційність.

 

Скринька довіри

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 212 гостей та 0 користувачів

Архів новин