Освітньо-кваліфікаційні рівні

 

БАКАЛАВРАТ  Академічний ступінь бакалавра можуть отримати абітурієнти із закінченою середньою загальною або середньою професійною освітою (випускники технікумів, коледжів та спеціалізованих училищ). Програма підготовки розрахована на 4 роки (240 кредитів ЄКТС). Навчання за освітньою програмою бакалавра закінчується написанням і публічним захистом кваліфікаційної роботи. Метою програми є набуття студентами необхідних базових теоретичних знань та практичних навичок. 

 

МАГІСТРАТУРА Вступ до магістратури можливий при наявності диплома бакалавра. Програма підготовки розрахована на 1,5 року (120 кредитів ЄКТС). Вона дозволяє максимально поглибити знання за обраним напрямом та у перспективі зайняти керівну посаду у великій компанії або органі управління. Під час навчання в магістратурі студент працює над написанням магістерської роботи на підставі власних досліджень під керівництвом досвідченого викладача кафедри. Метою програми є набуття поглиблених теоретичних знань та навичок самостійних досліджень та організації робіт.

 

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ Магістри, які націлені зв’язати своє життя з наукою або викладацькою діяльністю, можуть продовжити навчання на кафедрі з метою здобуття третього наукового ступеня доктора філософії (PhD), а надалі – вищого наукового ступеня доктора наук (DSc) зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища». Навчання за програмою підготовки докторів філософії завершується написанням дисертації та її захистом у Спеціалізованій вченій раді. Програма підготовки розрахована на 4 роки (навчальна складова 60 кредитів ЄКТС). Метою програми є підготовка висококваліфікованого науковця, який здатен задумати, здійснити, організувати як власне дослідження, так і очолити групу дослідників.

 

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 106 гостей та 0 користувачів

Архів новин