СТУДЕНТАМ

 

Шановні студенти!

Ви обрали надзвичайно актуальну і відповідальну спеціальність, оскільки екологічні проблеми не мають кордонів і стосуються безпосередньо кожного із нас.

Наша амбіція – надати Вам всебічні знання і підтримку, які приведуть Вас до успіху.

На нашій кафедрі Ви будете вивчати гуманітарні дисципліни (ділова українська та іноземна мови, правознавство, історія та культура України, соціологія тощо), загальноосвітні науки (математика, фізика, хімія та біологія), а також дисципліни професійної підготовки (управління якістю атмосфери, гідросфери та літосфери міст, геоінформаційні технології тощо). Також Ви будете вивчати типову процедуру «Оцінки впливу на навколишнє середовище», що є необхідним компонентом діяльності еколога.

В обох програмах навчання – «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» – викладається методологія підприємництва в екології з освоєнням основ створення ефективних бізнес-планів. Для студентів та аспірантів, які бажають займатися підприємництвом, за консультаційної підтримки кафедри створено молодіжну громадську організацію «Нові ресурси», статутна діяльність якої спрямована на розвиток ініціатив у «зеленому бізнесі» та створенню студентських START UP'ів.

Під час навчання Ви отримаєте достатній об'єм знань як в природничій, так і в інженерній галузі, тож не залежно від обраної спеціальності матимете однакову можливість вибору напрямів своєї діяльності.

Бажаємо, щоб скрізь і завжди Ви відчували радість і гордість за те, що є студентом кафедри інженерної екології міст.

 

З повагою,
колектив кафедри інженерної екології міст

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 277 гостей та 0 користувачів

Архів новин