Працевлаштування випускників

 

Кафедра інженерної екології міст сприяє працевлаштуванню випускників через Центр кар'єрної підтримки завдяки співпраці з державними управлінськими екологічними структурами різного рівня, науково-дослідними та проєктними інститутами різної форми власності, приватними фірмами, медійними установами, органами екологічної прокуратори, тощо, які є майбутніми роботодавцями наших випускників.

Наші студенти мають можливість вже з першого курсу приймати участь у виконанні міжнародних та українських проєктів за напрямами розробки екологічних технологій захисту та поліпшення стану довкілля, поводження з побутовими відходами міст, нових відновлюваних джерел енергії тощо.

Починаючи з третього курсу ми пропонуємо студентам лист можливих міст майбутнього працевлаштування, і за їх вибором та по узгодженню з працедавцем направляємо студентів на стажування, по закінчення якого вони отримують належний сертифікат. У процесі стажування студент має можливість ознайомитися зі специфікою майбутньої роботи та на взаємній основі вирішити перспективи свого працевлаштування.

Наші випускники працюють у наукових та проєктних організаціях природоохоронного спрямування, на підприємствах, які потребують запровадження заходів із захисту довкілля, в органах державного нагляду (контролю) за станом довкілля, органах державної влади та місцевого самоврядування.

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 257 гостей та 0 користувачів

Архів новин