АБІТУРІЄНТАМ

 

Шановні абітурієнти!

Зараз Ви приймаєте одне із найважливіших рішень у Вашому житті – обираєте спеціальність і навчальний заклад вищої освіти, в якому навчатиметесь.

Ми запрошуємо Вас на кафедру інженерної екології міст і пропонуємо на вибір дві надзвичайно цікаві й водночас відповідальні спеціальності: 101 – Екологія і 183 – Технології захисту навколишнього середовища. Обравши наші освітні програми, Ви дізнаєтеся: як створити безпечне та комфортне середовище – як для Вас самих, так і Ваших нащадків; як запобігти руйнуванню нашого спільного життєвого простору, а якщо таке вже трапилося, як подолати негативні наслідки і як його відновити. У фокусі наших освітніх програм – екосистема міста, вплив на неї галузей міського господарства і діяльності людини, а також збереження природних осередків на урбанізованих територіях.

Екологічні проблеми не мають кордонів, тому кожен із Вас може отримати кваліфікацію, що дозволить Вам працювати в галузі досліджень, збереження та захисту довкілля у нашій країні та у будь-якому іншому куточкові нашої планети, що підтверджує широка географія наших випускників.
Наша робота спрямована на розширення кола людей, які не стоять осторонь захисту довкілля, а діють. Приєднуйтеся!

 

З повагою до Вас і Вашого вибору,
колектив кафедри інженерної екології міст

 

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 166 гостей та 0 користувачів

Архів новин