Історія кафедри

 

Кафедра інженерної екології міст (ІЕМ) була створена у 1990 р. і першою в Україні розпочала підготовку спеціалістів  інженерів та менеджерів довкілля, – для потреб народного господарства, її очолив професор, доктор технічних наук Фелікс Володимирович Стольберг (1938-2020).

 

Інтерв’ю з першим завідувачем кафедри, доктором технічних наук, професором
Феліксом Володимировичем Стольбергом

 

Започаткований кафедрою напрям був підтриманий в національному масштабі і зараз більшість технічних університетів країни навчає експертів з охорони довкілля різного спрямування в залежності від профілю ВНЗ. З огляду на те, що актуальність підготовки інженерів природоохоронного профілю постійно зростала, незабаром, а саме у 1991 р. в інституті був створений окремий факультет інженерної екології міст (його очолив доцент, кандидат технічних наук І. Ю. Саратов (1930-2012)), куди, крім кафедри інженерної екології міст, увійшли ще такі кафедри: водопостачання, водовідведення та очищення вод; хімії; геодезії та геоінформаційних технологій. Серед перших співробітників кафедри були професор, доктор біологічних наук В. М. Епштейн, доцент І. С. Сукач, доцент Л. Я. Аніщенко, старший викладач А. Г. Стороженко. З 1997 р. кафедра ІЕМ проводить навчання фахівців-екологів заочної форми, а з 2000 р. – також за формою екстернату. 

 

 

До Дня пам'яті першого завідувача кафедри інженерної екології міст, доктора технічних наук, професора
Фелікса Володимировича Стольберга

 

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 98 гостей та 0 користувачів

Архів новин