Ecology

Екологія та охорона довкілля: Ваше сьогодення і майбутнє

Інформація для абітурієнта

Кафедра здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за спеціальностями "Екологія" і "Технологіії захисту навколишнього середовища". Термін навчання за програмою бакалавра 4 роки - денна форма, та 4,5 роки - заочна форма навчання. Суденти, які отримали кваліфікацію бакалавра, можуть продовжити навчання в магістратурі. Термін навчання за програмою магістра 1,5 роки - денна та заочна форми навчання.

Додаткова інформація для ступників на програмою бакалавра.

З перших днів навчання у магістратурі студенти працюють над магістерською роботою (дисертацією). Теми робіт мають науково-дослідницький характер.

За умови наявності диплома бакалавра за напрямом 10.101 «Екологія» або 18.183 «Технології захисту навколишнього середовища» , студенти з інших ВНЗів можуть вступити на навчання за програмою підготовки магістра (контактна інформація: 8 (057) 707-33-31; 707-33-64).

Документи, які необхідно пред’явити вступником особисто у приймальну комісію: паспорт, документ державного зразка про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень (диплом бакалавра та вкладиш до диплому), ідентифікаційний код.

Документи, які необхідно подати до приймальної комісії: заява про вступ до університету (за встановленою формою, скачати тут), у якій вказують напрям підготовки (спеціальність, при вступі для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, магістр), форму та джерела фінансування навчання; паспорт - 2 копії; диплом бакалавра – 2 копії; додаток до диплому бакалавра - 2 копії; ідентифікаційний код - 2 копії; картонна папка-швидкозшивач; файл (формату А4).

Навчання здійснюється за кошти державного бюджету, а також за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Ви тут: Home Школярам та абітурієнтам Інформація для абітурієнта