Ecology

З 14 ПО 21 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

АСПІРАНТКА КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРНОЇ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТ ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА РИБАЛКА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ЗИМОВІЙ ШКОЛІ «ECOSYSTEM SERVICES GOVERNANCE»

в рамках проекту ТЕМПУС IV «Environmental Governance for Environmental Curricula» та проекту OSF RESET “Governance of Global Environmental Change” на базі Псковського державного університету (Росія).

Мета заходу: сформувати у студентів розуміння концепції управління екосистемами на різних рівнях з урахуванням різних просторових і політичних аспектів.

В рамках заходу проведено відкриті лекції, в ході яких студенти були ознайомлені з теоретичними засадами та міжнародним досвідом у сфері екосистемного менеджменту (в тому числі на прикладі України та Росії), та практичні заняття, що передбачали дослідження природних (об’єкти природно-заповідного фонду) та штучних (парки тощо) екосистем м. Псков.

У заході також взяли участь: доцент кафедри Ділової іноземної мови Інституту економіки, управління і природокористування Сибірського федерального університету Шестакова Олена Сергіївна (м. Красноярськ); старший викладач кафедри геоекології ТНУ імені В.І. Вернадського Рудик Олександр Миколайович та Прокопов Григорій Анатолійович (м. Сімферополь); аспірантки Інституту екології Карпат НАН України Леневич Оксана Іванівна та Сторожук Іванна Михайлівна (м. Львів, Україна), в тому числі фахівці-практики зокрема в галузі управління об’єктами природно-заповідного фонду – директор Державного природного заповідника «Полістовський», к.б.н. Яблоков Михайло Сергійович. По закінченні заходу студенти, які успішно пройшли курс, та викладачі були нагороджені відповідними сертифікатами.

Pskov9989 thumb  Pskov0016 thumb  Pskov0096 thumb

Ви тут: Home