НАШІ ВИПУСКНИКИ

Наші випускники працюють на різних посадах від інспекторів до керівників відділень державних екологічних служб, в екологічних підрозділах проектних та дослідних організацій різної форми власності, приватних компаніях різного профілю діяльності, освітніх закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації, засобах масової інформації тощо. Чимало випускників кафедри після закінчення навчання в нашому Університеті продовжують навчання за фахом у магістратурі або за програмою на здобуття ступеню PhD в країнах Європейського Союзу, США, Канаді.

Найкращі випускники кафедри успішно працюють провідними експертами державних екологічних служб, керівниками міжнародних екологічних проектів, завідувачами відділів крупних компаній та власниками приватних фірм з охорони навколишнього середовища в Україні та закордоном: США, Ізраїлі, Німеччині, Португалії та Фінляндії. Найбільш активні з них захистили дисертації на здобуття наукового ступеню доктора філософії (PhD) у Франції та Греції.

«Студія OBOZREVATEL»

Гість програми – координаторка з питань кліматичної політики Центру екологічних ініціатив «Екодія» Євгенія Засядько у прямому ефірі ObozTV відповідала на запитання ведучих «Студії OBOZREVATEL», переглянути

Zasiadko Viktoriia

травня 2020 року