ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ ДОКУМЕНТІВ

Освітньо-професійна програма "Технології захисту навколишнього середовища" 2020 року на другому (магістерському) рівні (зауваження та пропозиції просимо направляти до 12 червня 2020 року)

Пропозиції та зауваження просимо надавати на електронну адресу:

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ – ПОПУЛЯРНО ПРО НАУКУ

«Діалоги на сьомому» (Випуск №39)

Гість програми – в. о. зав. кафедри інженерної екології міст, доцент Дмитро Володимирович Дядін

knopka2

dialogu

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

Кафедра є міжнародно визнаною установою, колектив якої виконав ряд наукових досліджень в рамках міжнародних проектів ООН UNEP, GEF, IAEA, IREX, IMPULSE, та одночасно підвищує якість і модернізує навчальний процес шляхом участі в Європейських освітніх програмах TEMPUS та ERASMUS+.

За 27 років свого існування кафедра виграла 20 міжнародних грантів на дослідницькі та освітні проекти.

Міжнародна діяльність кафедри дозволяє проводити стажування викладачів та студентів за кордоном за рахунок кафедри, оснащати кафедру сучасним обладнанням, проводити навчання українських та іноземних студентів англійською мовою.

ІСТОРІЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

ПОТОЧНІ ПРОЕКТИ