ПРО КАФЕДРУ

 

 

Важливе оновлення: Графік консультацій викладачів кафедри інженерної екології міст на осінь 2021/2022 н. р.

photo1

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

ЕКОЛОГІЯ

Освітня програма орієнтована на природничі аспекти екологічної діяльності. В навчальній програмі з «Екології» більше уваги приділяється моніторингу та діагностиці стану міських та регіональних екосистем, їх математичному моделюванню, оцінці впливів на довкілля тощо.

 

ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Освітня програма орієнтована на інженерні аспекти екологічної діяльності. В навчальній програмі «Технології захисту навколишнього середовища» вивчається поглиблено інженерія та управління довкіллям, оцінка екологічної ефективності технологій виробництва, розробка природоохоронних технологій.

 

  

БАКАЛАВРАТ  Академічний ступінь бакалавра можуть отримати абітурієнти із закінченою середньою загальною або середньою професійною освітою (випускники технікумів, коледжів та спеціалізованих училищ). Програма підготовки розрахована на 4 роки (240 кредитів ЄКТС). Навчання за освітньою програмою бакалавра закінчується написанням і публічним захистом кваліфікаційної роботи. Метою програми є набуття студентами необхідних базових теоретичних знань та практичних навичок. 

 

МАГІСТРАТУРА Вступ до магістратури можливий при наявності диплому бакалавра. Програма підготовки розрахована на 1,5 роки (120 кредитів ЄКТС). Вона дозволяє максимально поглибити знання за обраним напрямом та у перспективі зайняти керівну посаду у великій компанії або органі управління. Під час навчання в магістратурі студент працює над написанням магістерської роботи на підставі власних досліджень під керівництвом досвідченого викладача кафедри. Метою програми є набуття поглиблених теоретичних знань на навичок самостійних досліджень та організації робіт.

 

ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ ДОКТОРІВ ФІЛОСОФІЇ Магістри, які націлені зв’язати своє життя з наукою або викладацькою діяльністю, можуть продовжити навчання на кафедрі з метою здобуття третього наукового ступеня доктора філософії (PhD), а в подальшому – вищого наукового ступеня доктора наук (DSc) зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища». Навчання за програмою підготовки докторів філософії завершується написанням дисертації та її захистом у Спеціалізованій вченій раді. Програма підготовки розрахована на 4 роки (навчальна складова 60 кредитів ЄКТС). Метою програми є підготовка висококваліфікованого науковця, який здатен задумати, здійснити, організувати як власне дослідження, так і очолити групу дослідників.

 

animation

Напрямки наукових досліджень кафедри

 

 

 

Розробник сайту:

Рибалка Інна Олександрівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
+38 096-42-47-978

          

Автор фото на сайті:

Вергелес Юрій Ігорович

          

Концепція та дизайн логотипу:

Вергелес Юрій Ігорович,
Рибалка Інна Олександрівна