ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

 

 

Кафедра інженерної екології міст сприяє працевлаштуванню випускників через Центр кар'єрної підтримки завдяки співпраці з державними управлінськими екологічними структурами різного рівня, науково-дослідними та проектними інститутами різної форми власності, приватними фірмами, медійними установами, органами екологічної прокуратори, тощо, які є майбутніми роботодавцями наших випускників.

Наші студенти мають можливість вже з першого курсу приймати участь у виконанні міжнародних та українських проектів за напрямами розробки екологічних технологій захисту та поліпшення стану довкілля, поводження з побутовими відходами міст, нових відновлюваних джерел енергії тощо.

Починаючи з третього курсу ми пропонуємо студентам лист можливих міст майбутнього працевлаштування, і за їх вибором та по узгодженню з працедавцем направляємо студентів на стажування, по закінчення якого вони отримують належний сертифікат. У процесі стажування студент має можливість ознайомитися зі специфікою майбутньої роботи та на взаємній основі вирішити перспективи свого працевлаштування.

f   I   3

 

30 

Новини

 

2-3 листопада 2021 р.
Конференція «Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики і рішення» на кафедрі інженерної екології міст

Подробнее...

 

17 квітня 2021 р.
Олімпіада з біології в ХНУМГ імені О. М. Бекетова

Подробнее...

 

12 квітня 2021 р. 
Вступ до магістратури 2021
Шановні студенти бакалаврату, хто збирається вступати до навчання у магістратурі!

Подробнее...