17 квітня 2021 р.

Олімпіада з біології в ХНУМГ імені О. М. Бекетова

17 квітня 2021 р. о 8:30 буде проведено ІІ тур (дистанційний) Всеукраїнської олімпіади ХНУМГ імені О. М. Бекетова з біології.

Бажаємо успіхів усім учасникам!

12 квітня 2021 р.

ВСТУП до МАГІСТРАТУРИ 2021

Шановні студенти бакалаврату, хто збирається вступати до навчання у магістратурі!

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 11 травня та закінчується о 18:00 03 червня! Будьте уважні! Пройдіть реєстрацію вчасно!

15 березня — 10 квітня 2021 р.

Олімпіада з біології в ХНУМГ імені О. М. Бекетова

Шановні учасники олімпіади з біології, що буде проходити на базі ХНУМГ імені О. М. Бекетова!

І тур — дистанційний, проводиться з 15 березня 2021 року до 10 квітня 2021 року включно. Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ви можете зайти на сторінку олімпіади з вибраного предмету тільки один раз.

Повідомлення про результати проходження І-го туру Ви зможете отримати або безпосередньо після проходження тестів, або воно буде надіслано Вам на електронну адресу. Також результати олімпіади будуть оприлюднені на сайті університету.

Для входу на І тур олімпіади Ви повинні ввести отриманий по електронній пошті логін і пароль для певного курсу. Курс із біології доступний за посиланням: http://cdo.kname.edu.ua/course/view.php?id=2030 (пароль не потрібен).

ЯКЩО ВИ НАБЕРЕТЕ НЕОБХІДНУ КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ, ВИ ОТРИМАЄТЕ ЗАПРОШЕННЯ НА ІІ (дистанційний) ТУР ОЛІМПІАДИ. ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ІІ-го ТУРУ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ (ДО 20) ДО ВІДПОВІДНОГО ПРЕДМЕТУ ЗНО.

БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА ЧЕКАЄМО ВАС НА НАВЧАННЯ У НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ!

З 10 до 30 квітня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021

Учасники, які проходитимуть оцінювання 10 квітня, зможуть занести свої відповіді до відповідного сервісу 10-14 квітня. Щоб такі учасники якомога повніше ознайомились із іншими тестами пробного ЗНО, у кабінетах цих учасників буде розміщено "бонусні тести", які можна буде пройти вдома і внести результати їхнього виконання у спеціальний сервіс із 10 до 28 квітня.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня. Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні 11 квітня, однак закликаємо тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення з матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО.

МОН України, Український і регіональні центри оцінювання просять учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. Якщо учасник вирішить залишитися вдома, він зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

Всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

З огляду на те, що епідеміологічна ситуація є швидкозмінною, просимо учасників напередодні оцінювання обов'язково зайти у свої кабінети на сайтах відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та ознайомитися із актуальною інформацією щодо проведення пробного ЗНО. За актуальною інформацією також слідкуйте на офіційних ресурсах Міністерства освіти і науки України (сайт, Facebook-сторінка, Telegram-канал, а також на сайті УЦОЯО).

Загалом учасники пробного ЗНО-2021 замовили 142 732 тестувань.

606b181d5fce6079351310

31 березня 2021 р.

Перемога на конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студентку 3 курсу групи Еко 2018-1 Марину Лавінду, яка здобула 2 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Екологія" у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"!

16 березня 2021 р.

Шановні абітурієнти та їхні батьки!

Запрошуємо всіх охочих на День відкритих дверей факультету Інженерних мереж та екології міст в рамках Тижня відкритих дверей ХНУМГ імені О. М. Бекетова 16.03.2021 р. Групи формуються за розкладом: на 13:00; 14:00; 15:00 (зареєструватися на захід)

О 16:00 передбачена відеоконференція факультету на платформі ZOOM:
Ідентифікатор – 258 490 0787
Код доступу – V01SWP

15 травня 2020 р.

Розпочато громадське обговорення проекту Освітньо-професійної програми "Технології захисту навколишнього середовища" на другому (магістерському) рівні: детальныше

28 квітня 2020 р.

Графік online консультацій викладачів кафедри інженерної екології міст під час карантину: переглянути