ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ

 

 

Кафедра інженерної екології міст сприяє працевлаштуванню випускників через Центр кар'єрної підтримки завдяки співпраці з державними управлінськими екологічними структурами різного рівня, науково-дослідними та проектними інститутами різної форми власності, приватними фірмами, медійними установами, органами екологічної прокуратори, тощо, які є майбутніми роботодавцями наших випускників.

Наші студенти мають можливість вже з першого курсу приймати участь у виконанні міжнародних та українських проектів за напрямами розробки екологічних технологій захисту та поліпшення стану довкілля, поводження з побутовими відходами міст, нових відновлюваних джерел енергії тощо.

Починаючи з третього курсу ми пропонуємо студентам лист можливих міст майбутнього працевлаштування, і за їх вибором та по узгодженню з працедавцем направляємо студентів на стажування, по закінчення якого вони отримують належний сертифікат. У процесі стажування студент має можливість ознайомитися зі специфікою майбутньої роботи та на взаємній основі вирішити перспективи свого працевлаштування.