Ecology

Екологія та охорона довкілля: Ваше сьогодення і майбутнє

Навчальний процес

Кафедра готує та випускає бакалаврів за спеціальностями "Екологія" та "Технології захисту навколишнього середовища", спеціалістів за спеціальністю "Екологія, охорона навколишнього середовища" та магістрів за спеціальностями "Екологія" і "Технології захисту навколишнього середовища", а також кандидатів та докторів наук у системі аспірантури і докторантури.

Навчальний план кафедри, за яким здійснюється підготовка бакалаврів з 2006 р., був розроблений у рамках кооперації з університетами країн ЄС (Університет прикладних наук м.Вааса, Фінляндія, та Університет Аберті Данді, Шотландія) та гармонізований з вимогами Болонського процесу.

Розклад занять

Важливу роль у підготовці фахівців високого рівня в області екології та захисту довкілля та садово-паркової справи відіграють літні практики студентів: навчальна біологічна (по закінченні 1-го року навчання), загально-екологічна навчально-виробнича (2-го року навчання), а також виробничі практики після 3-го та 4-го років навчання. Після 1-го року навчання студенти-екологи набувають робочу професію «хімік-лаборант». 

Студенти 1-го курсу проходять навчальну біологічну практику в м. Харків та Харківській області.

  41
На фото: навчальна екологічна практика 1 курсу, НПП «Гомільшанські Ліси»,
Зміївський район Харківської області, Ботанічний сад ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

Геологічна практика – частина технологічної практики 3-го курсу.

  1

На фото: студенти-екологи під час польових занять із геології в м. Севастопольта
Бахчисарайському районі, АР Крим

Технологічні і переддипломна практики відбуваються на підприємствах різних форм власності по всій території України, в проектних, науково-дослідних установах та організаціях.

Партнери кафедри в регіоні

GLisu logo Національний природний парк «Гомільшанські ліси» logo 18228 Державний центр проблем гідротехнічних споруд накопичувачів промислових стоків Українського державного науково-дослідного інституту «УКРВОДГЕО»
BSad logo Ботанічний сад ХНУ
ім. В.Н.Каразіна
NII Український науково-дослідний інститут екологічних проблем (УкрНДІЕП)
VTP Voda Комунальне підприємство «Харківводоканал» EnOch ТОВ Інженерно-виробниче підприємство «Енергоочистка»
23185 Харківська обласна санітарно-епідеміологічна стація  7714 1 1 Державна екологічна інспекція в Харківській області
KharkivSmartCity Комунальне підприємство «Муніципальна компанія поводження з відходами» VLiga Харківська обласна організація «Всеукраїнська Екологічна ліга» 

 

 

 

 

  

You are here: Home Студентам Навчальний процес