СТУДЕНТАМ

 

 

Шановний студенте!

Ви обрали надзвичайно актуальну і відповідальну спеціальність, оскільки екологічні проблеми не мають кордонів і стосуються безпосередньо кожного із нас.

Наша амбіція – надати Вам всебічні знання і підтримку, які приведуть Вас до успіху.

На нашій кафедрі Ви будете вивчати гуманітарні дисципліни (ділова українська та іноземна мови, правознавство, історія та культура України, соціологія тощо), загальноосвітні науки (математика, фізика, хімія та біологія), а також дисципліни професійної підготовки (управління якістю атмосфери, гідросфери та літосфери міст, геоінформаційні технології тощо). Також Ви будете вивчати типову процедуру «Оцінки впливу на навколишнє середовище», що є необхідним компонентом діяльності еколога.

В обох програмах навчання – «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища» – викладається методологія підприємництва в екології з освоєнням основ створення ефективних бізнес-планів. Для студентів та аспірантів, які бажають займатися підприємництвом, за консультаційної підтримки кафедри створено молодіжну громадську організацію «Нові ресурси», статутна діяльність якої спрямована на розвиток ініціатив у «зеленому бізнесі» та створенню студентських START UP'ів.

Під час навчання Ви отримаєте достатній об'єм знань як в природничій, так і в інженерній галузі, тож не залежно від обраної спеціальності матимете однакову можливість вибору напрямів своєї діяльності.

Бажаємо, щоб скрізь і завжди Ви відчували радість і гордість за те, що є студентом кафедри інженерної екології міст.

 

 

 

З повагою,
колектив кафедри інженерної екології міст

f   I   3

 

30 

Новини

 

2-3 листопада 2021 р.
Конференція «Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики і рішення» на кафедрі інженерної екології міст

Read more ...

 

17 квітня 2021 р.
Олімпіада з біології в ХНУМГ імені О. М. Бекетова

Read more ...

 

12 квітня 2021 р. 
Вступ до магістратури 2021
Шановні студенти бакалаврату, хто збирається вступати до навчання у магістратурі!

Read more ...