Ecology

Екологія та охорона довкілля: Ваше сьогодення і майбутнє
Filter
 • 22-24 квітня 2014 року

  НА КАФЕДРІ ІНЖЕНЕРНОЇ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА БУЛО ПРОВЕДЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ ЗА НАПРЯМОМ «ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ» ТА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

  Олімпіада проходила в один тур, який складався із тестових завдань трьох рівнів складності. В тестові завдання Олімпіади входили питання з таких навчальних дисциплін: екологія міських систем, моніторинг довкілля, економіка природокористування, екологічне право, біологія, екологія людини та ландшафтна екологія.

  Register to read more...

 • 9 квітня 2014 року

  СТУДЕНТИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ» ЕОНС-2010 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У АКЦІЇ «ПОСАДИ ДЕРЕВО В ПАРКУ ІМ. ГОРЬКОГО»

  Дерево є одним з найбільш універсальних символів духовної культури людства, воно здавна символізує процвітання, здоров'я і любов. Для посадки студенти обрали вербу цільнолистну (Salix integra «Hakurо nishiki»), дерево, яке має оригінальне забарвлення (його молоде листя рожеве, пізніше біло-зелене) та червоно-коричневі пагони.

  Register to read more...

You are here: Home