Реалізовані проєкти

 

Старший викладач кафедри інженерної екології міст Вергелес Юрій Ігорович на добровільних засадах взяв участь у Міжнародному дослідницькому проєкті «Глобальна оцінка забруднення поверхневих вод фармацевтичними речовинами» (2018 – 2021). Координатором проєкту є Університет Йорка (Велика Британія). В дослідженні також брали учать фахівці із 85 установ у різних країнах світу на всіх континентах. Результати проєкту викладені в статті, яку опубліковано в одному із найбільш цитованих у світі журналів – Proceedings of the National Academy of Science. Відразу після виходу статті результати досліджень були процитовані провідними ЗМІ світу (ВВС, The Gardians). Низка українських ЗМІ також повідомила читачів про це дослідження («Дзеркало тижня», ITC). Зазначимо, що Вергелес Юрій Ігорович був єдиним, хто представляв в даному проєкті Україну. Пілотним об'єктом дослідження були річки м. Харків.

Хочемо також зазначити, що випускниця кафедри інженерної екології міст 2002 року Виставна Юлія Юріївна також є одним із авторів статті. В цьому консорціумі вона представляла Інститут гідробіології Чеської Академії Наук.
 

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 280 гостей та 0 користувачів

Архів новин