Наші випускники

 

Наші випускники працюють на різних посадах від інспекторів до керівників відділень державних екологічних служб, в екологічних підрозділах проектних та дослідних організацій різної форми власності, приватних компаніях різного профілю діяльності, освітніх закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації, засобах масової інформації тощо. Чимало випускників кафедри після закінчення навчання в нашому Університеті продовжують навчання за фахом у магістратурі або за програмою на здобуття ступеню PhD в країнах Європейського Союзу, США, Канаді.

Найкращі випускники кафедри успішно працюють провідними експертами державних екологічних служб, керівниками міжнародних екологічних проектів, завідувачами відділів крупних компаній та власниками приватних фірм з охорони навколишнього середовища в Україні та закордоном: США, Ізраїлі, Німеччині, Португалії та Фінляндії. Найбільш активні з них захистили дисертації на здобуття наукового ступеню доктора філософії (PhD) у Франції та Греції.

«Студія OBOZREVATEL»

Гість програми – координаторка з питань кліматичної політики Центру екологічних ініціатив «Екодія» Євгенія Засядько у прямому ефірі ObozTV відповідала на запитання ведучих «Студії OBOZREVATEL», переглянути


Zasiadko Viktoriia

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 273 гостя та 0 користувачів

Архів новин