Изображение PNG 4

Изображение PNG 3

Изображение PNG 2

15 липня 2023 року наша кафедра взяла участь в заході «BeketovUni - збирає друзів».  В рамках представлення спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища відвідувачі мали змогу відчути себе справжніми екологами!

Привіт, абітурієнте!

Унікальна можливість для усіх, хто бажає вступити до магістратури!

Студент кафедри інженерної екології міст Івченко Вадим Юрійович (група Еко 2020-1) пройшов навчання в рамках весняної онлайн-школи «Впровадження в ЄС біоенергетичних технологій для переробки відходів» за освітніми програмами ЄС Erasmus+ та Жан Моне.

 

12 липня 2022 року Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова святкує 100-річчя від дня створення! Щиро вітаємо усіх викладачів, студентів, аспірантів та випускників Університету зі знаменною датою! Привітання ректора ХНУМГ імені О. М. Бекетова до 100-річчя Університету!

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

14 вересня 2023 року студенти мали нагоду поспілкуватися з Марією Смірновою - архітекторкою та експерткою зі сталого просторового планування.

Детальніше...

11 вересня 2023 року групами забезпечення освітніх програм «Екологія міст» (спеціальність 101 Екологія) та «Технології захисту навколишнього середовища» (спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища) було проведено зустрічі зі студентами першого курсу магістратури для організації вибору дисциплін вибіркового блоку.

Детальніше...

Шановні студенти та викладачі! Запрошуємо на вебінар із серії "Розмови з експертами", який відбудеться 14 вересня 2023 року о 17:30

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики та рішення в контексті євроінтеграції України» відбудеться 2-3 листопада 2023 р.

Детальніше...

З 22 по 25 серпня у місті Сігулда, Латвія проходив YOUTH+ та Junior ranger Nordic - Baltic seminar за підтримкою Латвійського фонду охорони навколишнього середовища, фонду національного парку Гауя у рамках проекту "Молоді рейнджери - гарант майбутнього Гауи".

Детальніше...

На сайті 151 гість та 0 користувачів

Архів новин