Изображение PNG 4

Изображение PNG 3

Изображение PNG 2

Вітаємо Шаповалова Олега, студента 1 курсу магістратури групи МТЗНС 2022-1 із перемогою у Харківському регіональному конкурсі студентських (курсантських) наукових робіт із природничих, технічних і гуманітарних наук!

День відкритих дверей

Дорогі учні та батьки! Ми з радістю анонсуємо надзвичайну подію, яка відбудеться 15 липня 2023 року. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова запрошує усіх на захід «#BeketovUni збирає друзів» – довгоочікуваний ОФФЛАЙН захід, незабутній день, присвячений освіті, професійній орієнтації та розвагам!

В період з 26 по 28 червня на кафедрі проходили захисти кваліфікаційних дипломних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища.

15 червня 2023 року відбулася міжнародна переговорна екологічна гра "Не гарячкуй" ("Keep cool"), яка в Україні модерується громадською організацією "Український екологічний клуб "Зелена хвиля"".

Ознайомлення студентів ВЗ напрямами діяльності Харківського відділення філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» АТ «Укрзалізниця»

Виробнича практика на підприємстві КП «Вінницяоблводоканал»

Практична підготовка студентів спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту навколишнього середовища

14 червня 2023 року пройшла зустріч студентів і викладачів кафедри з Вікторією Володимирівною Ситник, директоркою ТОВ «Незалежний центр екології та експертизи».

Завтра, у середу 14 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Вікторією Володимировною Ситник, директоркою ТОВ «Незалежний центр екології та експертизи».

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

18 травня 2023 року відбулася зустріч студентів кафедри з експертками, які активно працюють в сфері екології та охорони довкілля - Діаною Попфалуші та Ольгою Дерек - "На перетині інсайтів: розмова з експертками природоохоронної сфери"

 

29 червня 2022 року на кафедрі інженерної екології міст завершився захист дипломних робіт у дистанційному форматі на платформі MS Teams. Щиро вітаємо усіх, хто здобув освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр"!

 

Шановні школярі та батьки, випускники коледжів і ЗВО, 22 червня 2022 р. на кафедрі інженерної екології міст у режимі ZOOM-конференції буде проведено День відкритих дверей.

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

14 вересня 2023 року студенти мали нагоду поспілкуватися з Марією Смірновою - архітекторкою та експерткою зі сталого просторового планування.

Детальніше...

11 вересня 2023 року групами забезпечення освітніх програм «Екологія міст» (спеціальність 101 Екологія) та «Технології захисту навколишнього середовища» (спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища) було проведено зустрічі зі студентами першого курсу магістратури для організації вибору дисциплін вибіркового блоку.

Детальніше...

Шановні студенти та викладачі! Запрошуємо на вебінар із серії "Розмови з експертами", який відбудеться 14 вересня 2023 року о 17:30

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики та рішення в контексті євроінтеграції України» відбудеться 2-3 листопада 2023 р.

Детальніше...

З 22 по 25 серпня у місті Сігулда, Латвія проходив YOUTH+ та Junior ranger Nordic - Baltic seminar за підтримкою Латвійського фонду охорони навколишнього середовища, фонду національного парку Гауя у рамках проекту "Молоді рейнджери - гарант майбутнього Гауи".

Детальніше...

На сайті 141 гість та 0 користувачів

Архів новин