Изображение PNG 4

Изображение PNG 3

Изображение PNG 2

29 травня 2023 року відбулась фінальна зустріч із підведення підсумків роботи «Шкіл розвитку наукового та професійного потенціалу учнівської молоді» ХНУМГ імені О.М. Бекетова. З вітальним словом до учасників заходу звернулись проректор з науково-педагогічної роботи Малиніна Т.В. та фахівець Центру доуніверситетської освіти і кар`єри Смаль Т.М.

Увага, усім студенткам, студентам та ентузіастам/кам

Запрошуємо вас на вебінар "На перетині інсайтів: розмова з експертками природоохоронної сфери", який відбудеться 18 травня о 17:00 за посиланням

Кафедра інженерної екології міст запрошує Вас до Школи розвитку Юний еколог

Тема зустрічі: Природа і прибуток, або скільки коштує жива природа 

Зустріч проводить: доц. кафедри ІЕМ Пономаренко Євгеній Георгійович 

📅 15 травня 2023 року
⏱ 16:00

27 квітня 2023 року відбувся обласний семінар-практикум еколого-натуралістичного напряму для педагогічних працівників закладів освіти Харківської області за темою «Формування екологічної культури особистості як складова національно-патріотичного виховання».

Шановні школярі та батьки, випускники коледжів і ЗВО, запрошуємо Вас взяти участь у Дні відкритих дверей #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова онлайн!

Цього разу ми змінюємо формат. #BeketovOpenSpace від студентів Університету! Щиро, доступно та цікаво

У програмі на Вас чекає:

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

14 вересня 2023 року студенти мали нагоду поспілкуватися з Марією Смірновою - архітекторкою та експерткою зі сталого просторового планування.

Детальніше...

11 вересня 2023 року групами забезпечення освітніх програм «Екологія міст» (спеціальність 101 Екологія) та «Технології захисту навколишнього середовища» (спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища) було проведено зустрічі зі студентами першого курсу магістратури для організації вибору дисциплін вибіркового блоку.

Детальніше...

Шановні студенти та викладачі! Запрошуємо на вебінар із серії "Розмови з експертами", який відбудеться 14 вересня 2023 року о 17:30

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики та рішення в контексті євроінтеграції України» відбудеться 2-3 листопада 2023 р.

Детальніше...

З 22 по 25 серпня у місті Сігулда, Латвія проходив YOUTH+ та Junior ranger Nordic - Baltic seminar за підтримкою Латвійського фонду охорони навколишнього середовища, фонду національного парку Гауя у рамках проекту "Молоді рейнджери - гарант майбутнього Гауи".

Детальніше...

На сайті 133 гостя та 0 користувачів

Архів новин