Изображение PNG 4

Изображение PNG 3

Изображение PNG 2

27 грудня 2022 року на кафедрі відбулись захисти магістерських робіт за спеціальностями «Екологія» та «Технології захисту навколишнього середовища».

15 грудня 2022 року відбулася чергова зустріч викладачів кафедри з учнями Школи Юного Еколога. Школярі дізналися про нові та цікаві проекти кафедри в сфері дослідження якості води.

12 грудня 2022 року відбулась зустріч студентів та викладачів кафедри інженерної екології міст з екологинею, керівницею відділу клімату ГО "Екодія", випускницею нашої кафедри Євгенією Засядько.

Шановні школярі та батьки, випускники коледжів і ЗВО, запрошуємо Вас взяти участь у Дні відкритих дверей Навчально-наукового інституту будівельної та цивільної інженерії ХНУМГ ім. О.М. Бекетова онлайн!

12 грудня 2022 року запрошуємо на зустріч з екологинею, керівницею відділу клімату ГО "Екодія" Євгенією Засядько 

Шановні школярі та батьки, випускники коледжів і ЗВО, запрошуємо Вас взяти участь у Дні відкритих дверей ХНУМГ ім. О.М. Бекетова онлайн!
У нашій програмі:

- Презентація Університету
- Анонс Днів відкритих дверей ННІ Університету
- Відповіді на запитання абітурієнтів

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 111 гостей та 0 користувачів

Архів новин