Изображение PNG 4

Изображение PNG 3

Изображение PNG 2

Студентка спеціальності Технології захисту навколишнього середовища Гончарова Кристина під час літніх канікул взяла участь в роботі екологічного табору для активної молоді "Об'єднані Україною"

Представники молоді з усієї України мали змогу обмінятися досвідом, поспілкуватися, поділитися ідеями, послухати цікаві лекції з надзвичайно актуальних сьогодні тем енергоефективності, повоєнного відновлення, змін клімату та вторинної переробки. Наприкінці навчання учасники реалізували еко-проект, присвячений підвищенню екологічної обізнаності жителів міста Тернопіль. Для цього проведено опитування на тему еко-свідомості, еко-квест із сортування відходів та перегляд фільмів на екологічну тематику.
Зараз в країні вже відчувається брак екологічної освіти і в подальшому цей дефіцит може тільки загостритись. Тому залучення молоді до екологічних проєктів та заходів, набуття знань в сфері екології та захисту навколишнього середовища закладає підґрунтя для подальшого сталого та безпечного розвитку.

1

photo 2023 08 21 10 54 55

photo 2023 08 21 10 54 56

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

14 вересня 2023 року студенти мали нагоду поспілкуватися з Марією Смірновою - архітекторкою та експерткою зі сталого просторового планування.

Детальніше...

11 вересня 2023 року групами забезпечення освітніх програм «Екологія міст» (спеціальність 101 Екологія) та «Технології захисту навколишнього середовища» (спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища) було проведено зустрічі зі студентами першого курсу магістратури для організації вибору дисциплін вибіркового блоку.

Детальніше...

Шановні студенти та викладачі! Запрошуємо на вебінар із серії "Розмови з експертами", який відбудеться 14 вересня 2023 року о 17:30

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Екологічно сталий розвиток урбосистем: виклики та рішення в контексті євроінтеграції України» відбудеться 2-3 листопада 2023 р.

Детальніше...

З 22 по 25 серпня у місті Сігулда, Латвія проходив YOUTH+ та Junior ranger Nordic - Baltic seminar за підтримкою Латвійського фонду охорони навколишнього середовища, фонду національного парку Гауя у рамках проекту "Молоді рейнджери - гарант майбутнього Гауи".

Детальніше...

На сайті 159 гостей та 0 користувачів

Архів новин