Изображение PNG 4

Изображение PNG 3

Изображение PNG 2

Увага, усім студенткам, студентам та ентузіастам/кам

Запрошуємо вас на вебінар "На перетині інсайтів: розмова з експертками природоохоронної сфери", який відбудеться 18 травня о 17:00 за посиланням

Під час цього заходу ви матимете унікальну можливість зустрітися та спілкуватись з експертками, які мають досвід у природоохороній сфері:

  • Діана Попфалуші, екоактивістка та проєктна менеджерка ГО "Плато", співведуча екоподкасту "Пояснизаеко".
  • Ольга Дерик, старша викладачка кафедри океанології та морського природокористування Одеського державного екологічного університету, з багаторічним стажем роботи в гідрометеорологічній службі України.

Під час вебінару Ви дізнаєтеся про їх унікальні інсайти та перспективи в природоохоронній сфері. Вони поділяться своїм досвідом та знаннями, відповідатимуть на ваші запитання та сприятимуть висвітленню актуальних проблем та можливостей.

Не пропустіть цю нагоду зблизитися з експертками та розширити свої бачення самореалізації.

IMG 18 05 23

f   I   t

YouTube2

 

 ClimED

Новини

7 червня 2023 року на кафедрі відбулася зустріч студентів та викладачів з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне). 

Детальніше...

21 травня 2023 року відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2022/2023 навчальному році.

Детальніше...

Шановні студенти і колеги!

Завтра, 7 червня 2023 року о 16.00 запрошуємо на зустріч з Ольгою Лящук – координаторкою проєктів ГО «Екоклуб» (м. Рівне).

Детальніше...

29 травня 2023 року в рамках роботи школи розвитку «Юний еколог» відбулася зустріч учнів Харківської гімназії № 152 з доцентом кафедри інженерної екології міст, к.б.н. Задорожним К.М.

Детальніше...

23 травня 2023 року студенти та викладачі кафедри взяли участь у зустрічі з Олександром Царенком – технічним директором виробництв «Екотон» та «Екополімер»

Детальніше...

На сайті 163 гостя та 0 користувачів

Архів новин