START UP CENTER «NEW RESOURCES»

Лого НР72Університетський START UP CENTER «NEW RESOURCES» / СТАРТ АП ЦЕНТР "НОВІ РЕСУРСИ", створений в рамках Європейського проекту TEMPUS SUCSID.

Партнери Центру: Міжуніверситетський регіональний СТАРТ АП ЦЕНТР "FIRSTCAPITAL"; Бізнес-інкубатор Харківського національного університету міського господарства ім О.М. Бекетова, Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ (Варшав, Київ),  Академія Гірничо-Металургійна у Кракові (AGH), Молодіжна міська громадська організація «Нові ресурси» (Харків, Україна).

Мета Центру: створення та розвиток молодіжного підприємництва, підтримка та просування «зеленого» бізнесу, молодіжних проектів у муніципальній сфері, соціальних та культурних ініціатив.

новые ресурсы 2-10-2015

Завдання Центру:

- Формування підприємницького мислення, навчання основам підприємництва та управління інноваційними / інженерними проектами;

- Підтримка молодіжного підприємництва, просування стартап проектів;

- Організація та проведення заходів, спрямованих на розвиток підприємницької активності.

University START UP CENTER «NEW RESOURCES» was created in O.M. Beketova National University of Urban Economy in Kharkiv in the frame of Joint European TEMPUS SUCSID Project .

Partners of NEW RESOURCES START-UP CENTER: Inter-University START-UP CENTER "FIRST CAPITAL"; University Business Incubator,PAUCI FUND, AGH, NGO “New Resources”

Main objectives of START UP Center are:

- Development of entrepreneurial approaches, trainings in basic entrepreneurship, management of innovation and/or engineering projects

- Support and promotion of youth entrepreneurship and projects

- Organization of events and trainings for development of entrepreneurial activities

NR - 2014 2

NR - 2014 1

Рresentation: UNIVERSITY START-UP CENTER NR

Ви тут: Home Школярам та абітурієнтам Інформація для абітурієнта Uncategorised START UP CENTER «NEW RESOURCES»