Історія кафедри

Кафедра інженерної екології міст (ІЕМ) була створена у 1990 р. і першою в Україні розпочала підготовку спеціалістів для вирішення екологічних проблем народного господарства: інженерів, експертів та менеджерів довкілля. Започаткований кафедрою напрям був підтриманий і зараз більшість технічних університетів країни навчає екологів із охорони навколишнього середовища.

ecology pict

З огляду на те, що актуальність підготовки інженерів природоохоронного профілю постійно зростала, незабаром, а саме у 1991 р. в Університеті був створений окремий факультет Інженерних мереж та екології міст (його очолив доц., к.т.н. І.Ю. Саратов (1930-2012)), куди, крім кафедри інженерної екології міст, увійшли ще такі кафедри:

bul2 водопостачання, водовідведення та очищення вод
bul2 хімії
bul2 геодезії та геоінформаційних технологій

Серед перших співробітників кафедри були професор, д.б.н. Епштейн В.М., доц. Сукач І.С., доц. Аніщенко Л.Я., ст. викл. Стороженко А.Г.

З 1997р. кафедра ІЕМ проводить навчання фахівців-екологів заочної форми, а з 2000 р. - також за формою екстернату.

Ви тут: Home Головна Історія кафедри