Ecology

З 20 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ ХНУМГ ім. О.М. БЕКЕТОВА З БІОЛОГІЇ

Учасникам ІІ-го туру Олімпіади, які набрали від 90 балів за 100-бальною шкалою, при розрахунку конкурсного бала нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з біології в обсязі до 20 балів.

Основними завданнями Всеукраїнської олімпіади ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з біології є виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитих учнів.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2017 році.

226

Олімпіада проводяться у два тури:

   - Перший тур — дистанційний, проводиться у період із 20 березня 2017 року по 19 квітня 2017 року.
   - Другий тур — очний, проводиться 22 квітня 2017 року в Університеті.

Для участі у І-му турі (дистанційному) учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті Університету http://www.kname.edu.ua або за адресою https://goo.gl/D4EsMn.

Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ІІ-й тур (очний) проходить в Університеті.

До участі в II-му турі допускаються учасники, які набрали в I-му турі не менше 75 балів за 100-бальною шкалою. Завдання ІІ-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. На розв’язання завдань другого туру відводиться 1,5 години часу.

Довідки за телефонами: (057) 707-33-31; (057) 707-33-64

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаємо успіху!

Ви тут: Home