25-28 квітня 2016 р.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1247 від 27.11.2015 р. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» 2015/2016 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів.

Олімпіаду буде проведено 25-28 квітня 2016 р.

Запрошуємо студентів Вищого навчального закладу взяти участь у ІІ етапі олімпіади. Для участі в олімпіаді від кожного навчального закладу запрошуються  переможці І етапу олімпіади (не більше 2 студентів).

Студентам будуть запропоновані завдання нормативних навчальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Олімпіада буде проводитися у 2 тури.

Просимо до 1 березня 2016 р. надіслати на адресу Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова заявку на участь в олімпіаді, в якій необхідно повідомити про потребу бронювання місць в готелі¸ та анкети учасників ІІ етапу олімпіади.

Студентська олімпіада проводиться у два тури.

В першому турі всі учасники відповідають на тестові завдання типу «А» (80 завдань) та типу «В» (5 завдань).

В другому турі участь беруть 20-25% учасників, які набрали найбільшу кількість балів під час першого туру (точна кількість учасників другого туру визначається рішенням журі на підставі результатів першого туру).

В другому турі учасники відповідають на тестові завдання типу «Б» (15 завдань) та типу «В» (10 завдань).

За результатами двох турів рішенням журі визначаються переможці олімпіади.

Тестові завдання типу "А" мають п'ять варіантів відповідей (дистракторів), один (і тільки один) з яких повинен бути правильним. Тестові завдання типу "Б" є завданнями на встановлення відповідності. Тестові завдання типу "В" є більш складними за формою і детально описані нижче.

ПРИКЛАДИ ЗАВДАННЬ

Анкета учасника