2 по 27 лютого 2015 року

В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ ВИШЕГРАДСЬКОГО ФОНДУ В ПЕРІОД З 2 ПО 27 ЛЮТОГО НА КАФЕДРІ ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ З КУРСУ "ЕКОЛОГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ, ДОСВІД ВИШЕГРАДСЬКОГО ГРУПИ" ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4-ГО ТА 5 КУРСІВ

Заняття проводили викладачі Центральноєвропейського університету доктор Шкаруба А.Д., доктор Кірєєв В.В. та професор університету Коменіуса в Братиславі Павличкова К., а також викладачі кафедри МРЕС Чернікова О.Ю., Хандогіна О.В., Рибалка І.О. Координатором проекту є д.т.н., проф., завідувач кафедри МРЕС Стольберг Ф.В.

Загальний обсяг курсу склав 120 годин, в тому числі 52 години аудиторних занять, які включали лекції, семінари, консультації з викладачами тощо.

Слухачами стали студенти-екологи 4-го та 5-го (магістри) курсів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та ХНУ ім. В.Н. Каразіна. В рамках занять студенти прослухали лекції щодо досвіду країн Вишеградської групи у застосуванні принципів та інструментів екологічного менеджменту та підготували групові проекти з питань порівняння принципів екологічного менеджменту в Україні та країнах Вишеградської четвірки.

IMG 2530 thumb   IMG 2511 thumb   IMG 2509 thumb