20-24 квітня 2015 року

НА базі Університету буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму "екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1506 від 23.12.2014 р. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова призначено базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» 2014/2015 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів.

Олімпіаду буде проведено 20-24 квітня 2015 р.

Запрошуємо студентів Вищих навчальньних закладів України, переможців І етапу олімпіади (не більше 2 студентів), взяти участь у заході.

Студентам будуть запропоновані завдання нормативних навчальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Олімпіада буде проводитися у 2 тури (приклад тестів).

Просимо до 20 березня 2015 р. надіслати на адресу Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова заявку на участь в олімпіаді, в якій необхідно повідомити про потребу бронювання місць в готелі та анкети учасників ІІ етапу олімпіади.

20 квітня 2015 р. – день заїзду, реєстрації та розташування учасників. Реєстрація учасників ІІ етапу олімпіади буде проводитися з 8:00 до 18:00 – у Червоному холі Університету (вхід з вул. Маршала Бажанова, 17).

21 квітня 2015 р. – о 10:00 відкриття та проведення 1-го туру олімпіади.

22 квітня 2015 р. – о 10:00 підведення підсумків 1-го та проведення 2-го туру олімпіади.

23 квітня 2015 р. – підведення підсумків 2 туру олімпіади та нагородження переможців Олімпіади за результатами двох турів.

24 квітня 2015 р. – від’їзд учасників.

Учасникам олімпіади при собі треба мати студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження. Оплата проживання в гуртожитку або готелі, харчування та проїзд – за рахунок учасників олімпіади; квитки на зворотній проїзд просимо придбати завчасно.