23 жовтня 2014 року

КОМАНДА START UP ЦЕНТРУ «НОВІ РЕСУРСИ» - АЛЬОНА ФЕДУЛОВА, ЮЛІЯ ГНАТЕНКО ТА ІРИНА ЖИДКИХ НА ВІДМІННО ПРЕДСТАВИЛИ БІЗНЕС-ПРОЕКТ НА ПЕРШОМУ START UP ФОРУМІ ІДЕЙ «FIRST CAPITAL EU» В ХАРКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ

Експерти Жан-ЮГ Шоша, професор Університету Ліон-2, координатор європейського проекту TEMPUS SUCSID, і Костянтин Анатолійович Лобойченко, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, високо оцінили рівень підготовки команди і представлену бізнес-ідею, а також дали професійні та цінні рекомендації.

Актуальність і затребуваність представленої ідеї не викликає сумнівів! В інтерв'ю, яке дали учасниці проекту для ЗМІ, були представлені технологія виготовлення паливних брикетів, ринок збуту і собівартість, а також подальші перспективи розвитку проекту.

Start up центр «Нові ресурси» вітає команду і її керівника Олену Черникову – старшого викладача кафедри інженерної екології та екологічної безпеки міст ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, з ВІДМІННИМ поданням проекту! Так тримати !!!

Наталія
Директор Start up центру «Нові ресурси»

NR - 1  NR - 2  NR - 3