5 червня 2014 року

студенти та співробітники ХНУГХ ім. О. М. Бекетова взяли участь у проведенні інформаційно-просвітницьких заходів у м. Зміїв Харківської області, присвячених Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища

В рамках заходів було проведено виставку, на якій провідні підприємства району проводили інформування населення щодо порядку здійснення діяльності та кращих практик ресурсо- та енергозбереження.

Студенти факультету інженерної екології міст долучилися до проведення заходів на запрошення організаторів у якості волонтерів та проводили інформування населення щодо стану навколишнього середовища в Україні та світі, основних екологічних проблем, їх причин та наслідків, необхідності та шляхів додержання принципів сталого розвитку з метою збереження навколишнього середовища, також проводили інформування співробітників органів місцевого самоврядування району, фахівців підприємств сфери благоустрою, комунального обслуговування, лісництв, тощо, які мають низький рівень інформованості про передові технології ресурсозбереження та довкілля.

Особливу увагу приділяли інформуванню мешканців щодо необхідності цивілізованого поводження з відходами у регіоні, а саме необхідності укладання договорів та сплати наданих послуг, підтримання належного рівня благоустрою.

Також студенти-волонтери проводили роботу з екологічного виховання з дітьми молодшого та старшого шкільного віку. Діти у ігровій формі отримували знання щодо необхідності та шляхів впровадження роздільного збирання побутових відходів, сувенірну продукцію, виготовлену зі вторинної сировини.

У виставці взяли участь співробітники кафедри Інженерної екології та екологічної безпеки міст Ганна Буткевич та Інна Рибалка, які представили наукові та практичні досягнення кафедри інженерної екології та екологічної безпеки міст та кафедри водоспоживання, водовідведення та очищення стічних вод, а також запрошували абітурієнтів до навчання в Університеті.

Посилання на сюжет: http://25tv.com.ua/news/v-zmievi-vidznachili-den-dovkillya

Джерело: 25 канал телерадіокомпанія «Зміїв ТБ»