22-24 квітня 2014 року

НА КАФЕДРІ ІНЖЕНЕРНОЇ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА БУЛО ПРОВЕДЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ ЗА НАПРЯМОМ «ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ» ТА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

Олімпіада проходила в один тур, який складався із тестових завдань трьох рівнів складності. В тестові завдання Олімпіади входили питання з таких навчальних дисциплін: екологія міських систем, моніторинг довкілля, економіка природокористування, екологічне право, біологія, екологія людини та ландшафтна екологія.

Всього в Олімпіаді взяло участь 35 вищих навчальних закладів України: за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» прийняло участь36 студентів, зі спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища» - 22 студенти.

Переможцями з напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» стали:

1 місце – Бандурко Владислава Василівна, Донецький національний університет

2 місце – Волошина Олександр Михайлівна, Запорізький національний університет;

3 місце – Чистикова Анна Володимирівна, ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

3 місце – Бучка Андрій Володимирович, Одеський державний екологічний університет.

Переможцями зі спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища» стали:

1 місце - Стрешна Світлана Сергіївна, Запорізький національний університет;

2 місце - Сулейманова Юлія Бакирівна, Донецький національний університет;

3 місце – Тележкіна Ольга Сергіївна, ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Вітаємо переможців!

IMG 3802 thumb  IMG 3808 thumb

Наказ Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності екологія та охорона навколишнього середовища

Тестові завдання за напрямом "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування"