9 квітня 2014 року

СТУДЕНТИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОЛОГІЯ, ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ» ЕОНС-2010 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У АКЦІЇ «ПОСАДИ ДЕРЕВО В ПАРКУ ІМ. ГОРЬКОГО»

Дерево є одним з найбільш універсальних символів духовної культури людства, воно здавна символізує процвітання, здоров'я і любов. Для посадки студенти обрали вербу цільнолистну (Salix integra «Hakurо nishiki»), дерево, яке має оригінальне забарвлення (його молоде листя рожеве, пізніше біло-зелене) та червоно-коричневі пагони.

Співробітники парку надали учасникам акції робочий інвентар та підготували місце для посадки, допомагали правильно висаджувати дерева.

Всі учасники акції отримали від адміністрації парку безкоштовні квитки на атракціони, які були передані вихованцям Харківського дитячого будинку «Гармонія»: студенти подарували дітям, позбавленим батьківської любові, можливість покататися на атракціонах та отримати масу задоволення і щастя.

Біля кожного висадженого дерева буде встановлена табличка з назвою та ім’ям учасника акції, який його посадив.

09.04.2014 thumb

DSCN3988 thumb  DSCN3989 thumb  DSCN3995 thumb