22-25 квітня 2014 року

НА БАЗІ КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРНОЇ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТ ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА БУДЕ ПРОВЕДЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКУ СТУДЕНТСЬКУ ОЛІМПІАДУ З ЕКОЛОГІЇ

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1820 від 23.12.2013 р. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова призначено базовим вищим навчальним закладом із проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» 2013/2014 навчального року серед студентів вищих навчальних закладів.

Наказ Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності екологія та охорона навколишнього середовища у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

Тестові завдання для всіх рівнів навчання будуть складатися в межах змістовних модулів циклу згідно Навчальної програми нормативних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», а саме: біологія, екологія міських систем, заповідна справа, екологія людини, моніторинг довкілля, моделювання і прогнозування стану довкілля, техноекологія, екологічне право, організація управління в екологічній діяльності, економіка природокористування.

Запрошуємо до участь у Олімпіаді студентів 4 курсу (також у заході можуть приймати участь студенти 3 та 5 курсів).