З 14 ПО 21 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

АСПІРАНТКА КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРНОЇ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТ ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА РИБАЛКА ІННА ОЛЕКСАНДРІВНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ ЗИМОВІЙ ШКОЛІ «ECOSYSTEM SERVICES GOVERNANCE»

в рамках проекту ТЕМПУС IV «Environmental Governance for Environmental Curricula» та проекту OSF RESET “Governance of Global Environmental Change” на базі Псковського державного університету (Росія).

Мета заходу: сформувати у студентів розуміння концепції управління екосистемами на різних рівнях з урахуванням різних просторових і політичних аспектів.

В рамках заходу проведено відкриті лекції, в ході яких студенти були ознайомлені з теоретичними засадами та міжнародним досвідом у сфері екосистемного менеджменту (в тому числі на прикладі України та Росії), та практичні заняття, що передбачали дослідження природних (об’єкти природно-заповідного фонду) та штучних (парки тощо) екосистем м. Псков.

У заході також взяли участь: доцент кафедри Ділової іноземної мови Інституту економіки, управління і природокористування Сибірського федерального університету Шестакова Олена Сергіївна (м. Красноярськ); старший викладач кафедри геоекології ТНУ імені В.І. Вернадського Рудик Олександр Миколайович та Прокопов Григорій Анатолійович (м. Сімферополь); аспірантки Інституту екології Карпат НАН України Леневич Оксана Іванівна та Сторожук Іванна Михайлівна (м. Львів, Україна), в тому числі фахівці-практики зокрема в галузі управління об’єктами природно-заповідного фонду – директор Державного природного заповідника «Полістовський», к.б.н. Яблоков Михайло Сергійович. По закінченні заходу студенти, які успішно пройшли курс, та викладачі були нагороджені відповідними сертифікатами.

Pskov9989 thumb  Pskov0016 thumb  Pskov0096 thumb