31 січня 2014 року

НА БАЗІ КАФЕДРИ ІНЖЕНЕРНОЇ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТ ХНУМГ ІМ. О.М. БЕКЕТОВА ВІДБУВСЯ III (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ

В екологічній олімпіаді взяли участь учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. III етап олімпіади проводився у два тури: теоретичний і практичний.

Теоретичний тур олімпіади передбачав виконання різнопланових за змістом та обсягом завдань. Практичний тур олімпіади проводився у вигляді презентаційного захисту екологічних проектів. Тематика екологічних проектів була спрямована на вирішення нагальних екологічних питань Харківщини, а саме: проблеми формування екологічної культури населення; аспектів впливу стану довкілля та здоров'я людини; функціонування об’єктів природно-заповідного фонду області тощо.

Для вчителів у ході олімпіади кафедрою інженерної екології та екологічної безпеки міст Університету було проведено семінар «Науковий міст». Мета заходу - поглиблення наукових зв'язків між середньою і вищою ланками освітнього простору з питань охорони навколишнього середовища, ландшафтної екології, біоекології тощо.

В ході олімпіади учасники познайомилися зі спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування», з матеріально-технічною базою кафедри інженерної екології та екологічної безпеки міст ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та її викладачами.

Olimpiada1  Olimpiada3  Olimpiada6