17 грудня 2013 року

ВІДБУВСЯ ВІЗИТ МІНІСТРА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ПРОСКУРЯКОВА ОЛЕГА АЛЬБЕРТОВИЧА У СУПРОВОДІ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДУЛУБА ВАЛЕНТИНА ГРИГОРОВИЧА В ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ. О.М. БЕКЕТОВА

Міністр ознайомився з роботою кафедри Інженерної екології та екологічної безпеки міст, була відзначена перспектива розробки фітотехнології «Біоплато» для очищення стічних вод малих населених пунктів України і запропоновано зробити презентацію цієї технології для міністерства.

Потім міністр зустрівся зі студентами екологічного факультету і розповів про політику міністерства в галузі охорони навколишнього середовища, а також відповів на ряд запитань, що стосуються проблем екології.

На закінчення було запропоновано укласти меморандум між міністерством екології та природних ресурсів та університетом у сфері підготовки кадрів та впровадження результатів наукових досліджень.