Ecology

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ ХНУМГ ім. О.М. БЕКЕТОВА З БІОЛОГІЇ

Учасникам ІІ-го туру Олімпіади, які набрали від 90 балів за 100-бальною шкалою, при розрахунку конкурсного бала нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з біології в обсязі до 20 балів.

Основними завданнями Всеукраїнської олімпіади ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з біології є виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитих учнів.

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2017 році.

226

Олімпіада проводяться у два тури:

   - Перший тур — дистанційний, проводиться у період із 20 березня 2017 року по 19 квітня 2017 року.
   - Другий тур — очний, проводиться 22 квітня 2017 року в Університеті.

Для участі у І-му турі (дистанційному) учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті Університету http://www.kname.edu.ua або за адресою https://goo.gl/D4EsMn.

Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ІІ-й тур (очний) проходить в Університеті.

До участі в II-му турі допускаються учасники, які набрали в I-му турі не менше 75 балів за 100-бальною шкалою. Завдання ІІ-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. На розв’язання завдань другого туру відводиться 1,5 години часу.

Довідки за телефонами: (057) 707-33-31; (057) 707-33-64

E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Бажаємо успіху!

You are here: Home Новини З 20 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ